Moda Haberleri

Casper VIA Özellikleri ve İnceleme

casper-akilliÖzellikle dizüstü bilgisayarlarıyla kendinden fazlaca söz ettiren, masaüstü bilgisayar da iddalı olan, son dönemlerde tablet satışında da bir anda hamle yapan Casper , İntel iş birliği ile çok iddalı bir telefon ile piyasayı sallamayı hazırlanıyor. Yeni çıkacak olan akıllı telefon İntel hızında olacak. İntel bu telefonda çok çarpıcı teknolojilerini kullanarak, hızın dibine vurdu diyebiliriz. Intel® Atom™  işlemcisini Minibook’larda kullandığını hepimiz biliyoruz. Casper VIA’da yine Atom işlemci kullandı 2 Ghz hızında olan telefonda aynı anda bir çok uygulamayı takılmadan kasmadan yavaşlamadan açabiliyor. Casper VIA’nın öne çıkan özellikleri şunlar:

Beyaz rengiyle sade, 9,1 mm inceliğiyle zarif, ergonomik dizaynıyla, tam elinize göre. Casper VIA akıllı telefon, iddialı tasarımın yanı sıra sahip olduğu teknik donanım ile de kullanıcılarına avantaj sunuyor. 4,7” geniş ekranda, IPS özelliği sayesinde, baktığınız her açıdan net görünüm mümkün.

LED flash ve otomatik netleme özelliğine sahip 8 MP arka kamera, her anını ölümsüz kılmak isteyenler için üstün fotoğraflama ve çekim olanağı sunuyor. 1.3 MP ön kamera da görüntülü konuşma için kullanılıyor.
Haziran ayında piyasaya sürülmeye planlanan Casper VIA’yı 2013 yazında raflarda görmek mümkün olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top