Moda Haberleri

Kadınları Çekici Kılan Özellikleri Nelerdir?

RujKadını çekici kılan en önemli unsur uzun saçtır. Bir çok erkek, uzun saçın çok kadınsı durduğunu söylüyor.  Ayrıca kırmızı ruj hemen her erkeğin bilinçaltında seksi çağrıştırıyor. Kesinlikle sivri burunlu uzun topuklu ayakkabı giymemeye dikkat edin. Çünkü birçok erkekr için itici gelebiliyor. Dekolte bir kadında en çekici özelliklerden biridir. Dekolte görüpte gözü takılmayan erkek şu zamana kadar tanımadım.
Yüzünüzden gülümsemenin kesinlikle eksik olmamasını tavsiye ediyoruz. Çünkü somurtkan, yüzü asık bir bayan , bir erkek için hiçte çekici gelmiyor. Olabildiğince pozitif olmaya çalışın. Sahte davranmamaya çalışın. Olabildiğince doğal davranmaya çalışın. Bu erkekler için oldukça çekici.

Erkekler temizliğe çok önem verirler. Bu yüzden ter kokusu altında sıkılmış bir parfüm itici olabilir. Duştan hemen sonra sıkılan bir parfüm ise erkeklerin hoşlandığı başka bir nokta.

Partnerinize olabilince dokunmaya çalışın. Unutmayın ki bir çok boşanmaların sebebi çiftler birbirlerine hiç dokunmadıkları için bitiyor. Bu konuda dokunmak çok önemli. Mesela el ele tutuşurkende yapmacık olmamaya çalışırsanız her zaman bir adım önde olursunuz.

Zor ulaşılır bir kadın olmaya özen gösterin. Çünkü ne kadar zor ulaşılırsanız, erkekler için o kadar çok arzulanıyorsunuz. Hemde onun için hemde sizin için çok eğlenceli olacağı kesin.
Modacafe.net

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top