Moda Haberleri

Kısa Mesaj ile Flörtün Püf Noktaları

Hoşlandığınız birinin telefon numarasını aldınız. Peki ona ilk göndereceğiniz mesaj ne olacak ? Nasıl bir başlangıç yapmalısınız ? Aslında ilk başlarda kolay gelen telefonda flört yanlış anlaşılmanıza neden olabilir bu yüzden çok dikkat etmek gerekir ve kelimeleri çok güzel seçmelisiniz. İlk mesajınızı atarken sadece 1 kelime olmasın “Merhaba”  veya “Selam” gibi sözcüklerle göndermeyin. Ayrıca ondan hoşlanma ve düşünme nedeninizi mutlaka yazmalısınız. Size gönderdiği mesajı kesinlikle 1 gün içerisinde cevaplayın, neden geç yazdığınızı da açıklamanızda fayda var. Onunla dışarıda buluşmak için mesaj gönderin. Bu mesajı gönderirken oldukça nazik bir şekilde gönderirseniz daha iyi olur. Çocuklaşmamaya çalışın. Eğer size mesaj atıyorsa, sizinle vakit geçirmek istiyodur, kesinlikle yanıtsız bırakmamaya çalışın.
Alkollüyken, duygusalsanız kesinlikle mesaj atmamaya çalışın, herşeyi mahvedebilirsiniz. Ayrıca emin olduğunuz konularda kesinlikle telefonda konuşmalısınız. Mesela hoşlandığınız biri sizi arıyor ise ve siz ona cevap veremediyseniz, kesinlikle geri dönüş yapın, arayın yada mesaj gönderin fakat mesaj gönderiyorsanız mesajı okuduğundan emin olmalısınız. Mesaj gönderirken kısaltma kullanmamaya çalışın, hatta mümkünse hiç kullanmayın.
İlişkiniz ilerlemediği taktirde kesinlikle cinsellik konularına girmeyin. Rezilde olabilirsiniz vezirde bu riski göze almamanızda fayda var.
Onu etkilemenin bir yolu da arkadaş çevresinde ona nasıl sesleniyorlar, bunu öğrenin ve mesajlarda bol bol kullanmaya çalışın. Sizin onunla ilgilendiğini anlayacaktır.
Eski sevgilinize mesaj göndermeyin, yalnız hissederseniz bunu kesinlikle yapmamaya çalışın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top