Moda Haberleri

Siyah Nokta Maskesi

Siyah Nokta Maskesi

Sizlerle basit ve oldukça pratik siyah nokta çıkarma yollarını maskelerini paylaşacağız. O kadar basit ki herkes evinde rahatlıkla uygulayabilir. Genellikle burun ve burun çevresinde oluşan siyah noktaların görünümü bir süreden sonra kötü bir görünüm alabiliyor. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz.

1. Tarif

En etkili maskelerden biridir. Kozmetik kilini alınıp elma sirkesi ile karıştırın ve yüzünüze uygulayın bir süre sonra bol su ile yüzünüzü yıkayın.

2.Tarif

Az bir miktar elma sirkesine karbonat katın ve karıştırın. Daha sonra bu karışımı siyah noktalı yere uygulayın.

3.Tarif

Yeni bir diş fırçası alın ve üzerine bir miktar diş macunu sürerek siyah noktalı yerlere uygulayın. Uygulamadan önce siyah noktalı olan bölgeyi ıslatmayı unutmayın. Kısa ve yavaş hareketlerle uygulayınız.

4.Tarif

1 Limonu alın ve ortadan ikiye kesin. Limonun yarısını elinize alın ve bir miktar bal dökün. Bu karşımı yüzünüze uygulayın beş dakika kadar kalabilir. Ardından yüzünüzü bol su ile yıkayın.

 

Birbirinden etkili bu dört siyah nokta maskesini uygulamanızı öneririm. Oldukça basit ve masrafsız olması gerçekten büyük bir avantaj. Sivilce sorunu çekenler içinde basit ve pratik sivilce maskesi tariflerini bulabilirsiniz. Esen kalın…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top